Program 32. ročníku festivalu zveřejněn!

Od 14. 7. do 5. 8. 2023 nabídne 18 koncertů na 11 místech Českého Krumlova a okolí: hudba se vrátí pod hvězdné nebe Letní jízdárny, nově zavítáme do synagogyEgon Schiele Art Centra i kulturního centra Prádelna. Program nabídne nejen díla komorní, symfonická a sborová, ale i baletní suity, operní árie a španělské zarzuely.

Na festival zavítají věhlasní čeští a zahraniční interpreti, mj. klavírista Alexander Melnikov, tenorista Charles Castronovo, sopranistky Zuzana MarkováSimona Šaturová, kytarista Rafael Aguirre i houslisté Vadim GluzmanJosef Špaček a mnoho dalších.

Doprovodný program ve Festivalové zóně v Klášterní zahradě nabídne ZDARMA výtvarné, sportovní i vzdělávací aktivity a samozřejmě multižánrové koncerty.

Více informací o vstupenkách, kreditech a slevách naleznete zde.

Francouzská noc

14 / 7 / 2023

Hlavní program

Pátek - 21:00

Letní jízdárna

6647Slavné operní sbory a Carmina Burana

Operní gala

15 / 7 / 2023

Hlavní program

Sobota - 21:00

Letní jízdárna

6648Slavné operní sbory a Carmina Burana

Hudební piknik s Unique Quartet

16 / 7 / 2023

Festivalová zóna

Neděle - 11:00

Klášterní zahrada

  • Vstup zdarma
6651Slavné operní sbory a Carmina Burana

MIMOřádné spojení

19 / 7 / 2023

Hlavní program

Středa - 20:00

Kulturní centrum Prádelna

6655Slavné operní sbory a Carmina Burana

David Kalhous a jeho hosté

20 / 7 / 2023

Hlavní program

Čtvrtek - 19:30

Maškarní sál

6661Slavné operní sbory a Carmina Burana

Il Boemo & Wranitzky

21 / 7 / 2023

Hlavní program

Pátek - 19:30

Zámecká jízdárna

  • Již brzy
6676Slavné operní sbory a Carmina Burana

Viva España!

22 / 7 / 2023

Hlavní program

Sobota - 20:30

Pivovarská zahrada

6662Slavné operní sbory a Carmina Burana

Varhanní matiné

23 / 7 / 2023

Hlavní program

Neděle - 11:00

Kostel Božího těla a Panny Marie Bolestné

6663Slavné operní sbory a Carmina Burana

Koncert duchovní varhanní hudby

25 / 7 / 2023

Hlavní program

Úterý - 19:30

Kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně

6667Slavné operní sbory a Carmina Burana

Josef Špaček a Miroslav Sekera

26 / 7 / 2023

Hlavní program

Středa - 19:30

Maškarní sál

6668Slavné operní sbory a Carmina Burana

Smetanovo trio

27 / 7 / 2023

Hlavní program

Čtvrtek - 19:30

Maškarní sál

6669Slavné operní sbory a Carmina Burana

Vadim Gluzman a mladí talenti

28 / 7 / 2023

Hlavní program

Pátek - 20:00

Zámecká jízdárna

6670Slavné operní sbory a Carmina Burana

Bernstein Meets Gershwin

29 / 7 / 2023

Hlavní program

Sobota - 20:30

Pivovarská zahrada

6671Slavné operní sbory a Carmina Burana

Pocta Brahmsovi

30 / 7 / 2023

Hlavní program

Neděle - 11:00

Egon Schiele Art Centrum

6705Slavné operní sbory a Carmina Burana

Alinde Quintet

2 / 8 / 2023

Hlavní program

Středa - 19:30

Synagoga Český Krumlov

6659Slavné operní sbory a Carmina Burana

Bohemia Voice

3 / 8 / 2023

Hlavní program

Čtvrtek - 20:30

Kostel sv. Mikuláše Boletice

6712Slavné operní sbory a Carmina Burana

NEvážná klasika

4 / 8 / 2023

Hlavní program

Pátek - 19:30

Zámecká jízdárna

6703Slavné operní sbory a Carmina Burana

Slavné operní sbory a Carmina Burana

5 / 8 / 2023

Hlavní program

Sobota - 20:30

Pivovarská zahrada

6715Slavné operní sbory a Carmina Burana

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Oficiální dopravce

Festival se koná za laskavé podpory