Festivalová zóna

Hudba – tvorba – odpočinek

Multižánrové koncerty, hudební pikniky, letní kina, cvičení jógy s živou hudbou a taneční, hudební i výtvarné workshopy pro celou rodinu a mnoho dalšího…

12. – 13. 7. v Městském parku

Zahajovací víkend festivalu rozšíří Festivalovou zónu z Klášterní zahrady až do městského parku. Malebná zákoutí, kaple sv. Martina nebo hudební altán se zaplní tóny mladých hudebníků a těles. Pro rodiny s dětmi bude k dispozici dětský koutek a zábavné hudební hry. Milovníci techniky si vyzkouší́ pit stop formule 3000 nebo parní show Jamese Watta, která je zapsaná v české knize rekordů a kuriozit. Pro všechny návštěvníky je připravena relaxační a food zóna.

12. 7. – 3. 8. v Klášterní zahradě

Vždy od čtvrtka do neděle

Klášterní zahrady se během festivalu stávají oázou klidu a harmonie, ale také hravým hudebním hřištěm pro malé i velké. Festivalová zóna v Klášterní zahradě zve své návštěvníky do světa rytmů i odpočinku na plejádu koncertů nových interpretů i stálic jihočeské scény, hudební pikniky, letní kina, kreativní dílny, cvičení s živou hudbou, hudební workshopy a mnoho dalšího. I letos se představí několik novinek, jako Filharmoniště – unikátní spojení filharmonie a hřiště, kde jsou vítáni i ti nejmenší posluchači.

Partneři festivalové zóny

Festivalová zóna

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Festival se koná za laskavé podpory