Vstupenky, benefity a kredity

Kde koupit vstupenky

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji online na webu Festivalu Krumlov nebo také v Infocentru Český Krumlov (náměstí Svornosti 1, Český Krumlov). Další prodejní místo je na adrese Pobřežní 46, Praha 8 – Karlín po telefonické domluvě na +420 777 284 326.

V průběhu samotného festivalu je možné vstupenky zakoupit také na infostánku na adrese Latrán 18, Český Krumlov vždy v pátek, sobotu a neděli. Konkrétní otevírací doba infostánku bude k dispozici na webových stránkách s blížícím se termínem festivalu.

V neposlední řadě je možné zbývající vstupenky zakoupit také přímo na koncertních místech, a to zpravidla hodinu před začátkem koncertu.

Včasný nákup vstupenek se letos vyplatí!

Využijte možnost nakoupit vstupenky na nadcházející ročník za výhodnější ceny, a to až do 31.5.2024. Od 1.6.2024 pak budou zbývající vstupenky k dispozici za standardní ceny.

Poskytované slevy

V rámci nákupu vstupenek můžete uplatnit tyto slevy:

Děti do 6 let bez nároku na místo ,zdarma
Děti od 6 do 15 let50 %
Studenti do 26 let* předkládají studentský průkaz20 %
Senioři nad 65 let*20 %
ZTP50 %
ZTP/P50 % (včetně doprovodu 1 + 1)
Občané Českého Krumlova**50 % při nákupu dvou vstupenek

* sleva platí na vybrané cenové kategorie: všechny cenové kategorie na koncertech konaných ve středu, čtvrtek a neděli (s výjimkou koncertů v Barokním divadle), od 3. cenové kategorie na koncertech konaných v Zámecké jízdárně, od 4. cenové kategorie na koncertech konaných v Městském parku a Pivovarské zahradě
** sleva platí na koncerty konaných ve dnech 12.7., 14.7., 19.7., 20.7., 24.7., 26.7., 27.7., 1.8., 3.8., a můžete ji uplatnit při nákupu vstupenek v Infocentru Český Krumlov

Děkujeme za Vaši přízeň – odměňujeme Vaši věrnost

Získejte kredit 10 % z každého nákupu, který uplatníte při nákupu dalších vstupenek.

Kredit získáte po registraci před on-line nákupem a je možné ho uplatnit do konce kalendářního roku, v němž se festival koná (např. kredity za nákup vstupenek na 33. ročník do konce roku 2024 – tedy i v rámci prosincového předprodeje 34. ročníku).

Dárkové poukazy

V rámci letošního ročníku máte možnost zakoupit si dárkové poukazy v hodnotě 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč. Váš dárkový poukaz lze zakoupit ZDE. V případě zájmu o vánoční dárkové balení poukazu nás kontaktujte na vstupenky@festivalkrumlov.cz

Hromadné objednávky

Máte-li zájem o nákup více než 6 kusů vstupenek, kontaktujte nás, prosím, na emailové adrese vstupenky@festivalkrumlov.cz.

Vstupenky, benefity a kredity

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Festival se koná za laskavé podpory