Napište recenzi – výherce vstupenek na zahájení

02 / 05 / 2023

Děkujeme paní Dagmar Bohdalové, která nám v reakci na newsletterovou výzvu napsala krásnou recenzi na Facebooku:

,,Jsem ráda, že v mém městě každý rok můžu přivítat přátele a spojit jejich návštěvu se společnými hudebními zážitky Mezinárodního hudebního festivalu.“

Ze všech nových recenzí jsme ji vylosovali jako výherkyni 2 vstupenek na slavnostní zahajovací koncert Francouzská noc.

Dozvíte se jako první…

Chcete obratem vědět o novinkách, akcích a soutěžích festivalu?
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru ZDE.

Napište nám recenzi na Facebooku – Váš zážitek či vzpomínku z festivalu a 6. června vylosujeme výherce vstupenek na koncert NEvážná klasika, kde Vás do světa vážné hudby laškovnou formou pozve Jan Budař a Patricie Janečková.

Děkujeme všem za milé recenze:

Vilma Tritová: Kdysi, před mnoha mnoha lety jsme vyměnili festival Pražské jaro za ten krumlovský a nikdy, žádný navštívený ročník a koncert jsme nelitovali. Ty letní večery s hudbou pod širým nebem jsou úžasné. Zatím největším zážitkem byl koncert Jiřího Bárty a Terezie Fialové. I díky jejich mistrovskému provedení se tóny Beethovenových sonát proměnily v celou paletu emocí a doslova pronikly do hloubi mé duše. Nezapomenutelné, děkuji?.

U Hrabětů: V Českém Krumlově jsem byl spolu s manželkou několikrát, vždy super zážitek – Lucie Bílá spolu s tenoristou z USA ( muzikály ), Karel Gott vícekrát a nezapomenutelná skupina Elán ( i následný večírek v restauraci Dr. Pečeného… ), Lenka Filipová několik závěrečných úžasných koncertů. Rádi se vrátíme!

Monika Batůňková: Nejsem zvyklá psát na sociální sítě, omlouvám se. Obvykle jsme stíhali závěrečný koncert, neboť jsme s přáteli přijížděli na dovolenou, zvanou expedice právě v danou srpnovou sobotu. Nicméně jsem tento neopakovatelný zážitek chtěla umožnit svým rodičům, a každý rok jsem je zásobovala vstupenkami, neboť mají v červenci svátky a narozeniny. Jaké bylo moje zklamání, když jsem letos, opět mezi prvními, urvala lístky na závěrečný koncert do Pivovarské zahrady, taková krása, slavné operní sbory a Carmina Burana, a maminka mi hrozně vynadala, že jsou strašně staří, a už nemůžou jít. Mají chalupu asi 10 km od Krumlova. A finále, na koncert nemůžou, zato jedou, jako každý rok, na týden brázdit sjezdovky nad Val Thorens. Je jim, dohromady, 166 let. A proč píšu? Abych vyhrála lístky na zahajovací koncert, třeba je zlomím. Nemluvě o tom, že slosování bude 2. května a to mám, pro změnu, narozeniny zase já. A neptejte se, kolikáté.

Petr Horák: Jedinečné spojení svátku hudby a pohádkového města s jeho dechberoucimi sceneriemi.. to je Mezinárodní hudební festival Český Krumlov. Na festival jezdíme pravidelně a vždy jsme nadšení. Dramaturgie festivalu, samotné koncerty i doprovodné akce jsou nezapomenutelným zážitkem. Moc se nám líbily například muzikálové večery s účastí hvězd Broadwaye.

Hana Springlová: Jsme dlouhodobými příznivci festivalu a pamatujeme zahajovací koncerty na řece, na terasách, v zámecké zahradě, v jízdárně i jinde…

Ivana Šestáková: Několikrát jsem se koncertů Mezinárodního hudebního festivalu zúčastnila a moc se mi všechny líbily. Vstupenky každoročně pořizujeme též jako dárek pro naše blízké a setkávají se vždy s příznivou odezvou. ?

Jan Bočan: Určitě návštěvu Pivovarské zahrady. Vzpomínka na ročník 2019. V Pivovarské zahradě ,Broadway meets Broadway,pršelo a pršelo,spíše lilo a muzika úžasná a zážitek úž

Napište recenzi – výherce vstupenek na zahájení

Mohlo by vás také zajímat

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Festival se koná za laskavé podpory