Datum konání

29 / 08 / 2021 - Neděle 11:00

Místo konání

Pivovarská zahrada

Festivalová zóna

Jóga s hudbou

Přijďte si uvolnit mysl, protáhnout svaly, vyčistit hlavu a zpříjemnit si nedělní dopoledne. Obklopte se zelení Pivovarské zahrady a zhluboka se nadechněte. Pod vedením zkušených lektorek Mirky Najbrtové a Mischy Čech Bónové vám to půjde skvěle. Doneste si svou podložku (pokud zapomenete, nevadí, my vám ji za 50 Kč zapůjčíme), vodu a užijte si svou chvilku pro sebe. To vše za doprovodu příjemné hudby.

Lekce se koná za příznivého počasí. Vstup zdarma. Sejdeme se u info stánku festivalu.

Mischa Čech Bónová

Do jógy jsem se zamilovala již během vysoké školy, ale k prohloubení došlo až v Austrálii, kde jsem žila 9 let a zamilovala se nejen do fyzických aspektů jógy. Po návratu do Evropy jsem cítila, že si přeji pochopit jógu ve své podstatě a tak jsem absolvovala mezinárodní certifikovaný kurz v Indii. Kromě praxe z Indie jsem absolvovala také certifikované kurzy Power jógy a Hatha Jógy v Praze. Procházím si svou vlastní cestou jógy a neustále pracuji na posílení zkušeností a znalostí díky každodenní praxi.

Mischa Čech Bónová

Pivovarská zahrada

Představte si kouzelný výhled na českokrumlovský zámek, svěží letní večer, zpovzdálí jemně šumí řeka a k tomu hraje jen pro vás hudba v podání světových hvězd. Pivovarská zahrada toto vše v období festivalu nabízí. Velký prostor plný zeleně a stromů přímo vybízí k nezapomenutelnému zážitku a bylo tomu tak i v historii. K rozkvětu této novoměstské zahrady došlo za vlády Viléma a Petra Voka z Rožmberka, pěstovaly se zde exotické rostliny, v sádkách se chovaly ryby a nechyběl ani zpěv ptáků z voliéry. A právě tato zahrada vám i v dnešní době nabízí neopakovatelnou atmosféru, kterou si budete pamatovat až do konce života.

Jóga s hudbou

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Festival se koná za laskavé podpory