Datum konání

08 / 08 / 2021 - Neděle 11:00

Místo konání

Pivovarská zahrada

Festivalová zóna

Jóga s hudbou

Přijďte si uvolnit mysl, protáhnout svaly, vyčistit hlavu a zpříjemnit si nedělní dopoledne. Obklopte se zelení Pivovarské zahrady a zhluboka se nadechněte. Pod vedením zkušených lektorek Mirky Najbrtové a Mischy Čech Bónové vám to půjde skvěle. Doneste si svou podložku (pokud zapomenete, nevadí, my vám ji za 50 Kč zapůjčíme), vodu a užijte si svou chvilku pro sebe. To vše za doprovodu příjemné hudby.

Lekce se koná za příznivého počasí. Vstup zdarma. Sejdeme se u info stánku festivalu.

Mirka Najbrtová

Poprvé jsem se setkala s jógou r. 2011 v kalifornském studiu u San Francisca kde se mě chytla a už mě nepustila. Po úrazu kolene jsem se začala józe věnovat i jako učitelka a kloubení fyzioterapie a jogínského cvičení i učení mi dávalo smysl. Jóga stejně jako léčebný tělocvik pomáhá k fyzickému zdraví avšak dává mnohem více – psychickou pohodu, vyrovnanost, klid a pozitivní energii. Učí našemu tělu naslouchat a naší myslí ovládat to, jak se v těle cítíme. Od vlastní praxe Bikram jógy, přes Kundaliny jógu (kurz v USA), Power jógu, Hot jógu, Jin jógu a Vinjásu jsem se dostala až k Aštanze, kterou jsem si nejvíce oblíbila a r. 2018 absolvovala učitelský trénink Aštangy Vinjásy 1.série v indickém GOA.

Mirka Najbrtová

Pivovarská zahrada

Představte si kouzelný výhled na českokrumlovský zámek, svěží letní večer, zpovzdálí jemně šumí řeka a k tomu hraje jen pro vás hudba v podání světových hvězd. Pivovarská zahrada toto vše v období festivalu nabízí. Velký prostor plný zeleně a stromů přímo vybízí k nezapomenutelnému zážitku a bylo tomu tak i v historii. K rozkvětu této novoměstské zahrady došlo za vlády Viléma a Petra Voka z Rožmberka, pěstovaly se zde exotické rostliny, v sádkách se chovaly ryby a nechyběl ani zpěv ptáků z voliéry. A právě tato zahrada vám i v dnešní době nabízí neopakovatelnou atmosféru, kterou si budete pamatovat až do konce života.

Jóga s hudbou

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Festival se koná za laskavé podpory

Oficiální restaurace