Datum konání

13 / 08 / 2021 - Pátek 20:30

Místo konání

Pivovarská zahrada

Festivalová zóna

Bohemia Voice

Uzdravme svět

Multižánrové těleso Bohemia Voice propojuje hudební styly a tím spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě. Jejich jedinečný mix swingu, popu, filmové, a především klasické hudby nemá hranice, pouze vkus a tvář vokálního uskupení Bohemia Voice. Uprostřed zeleně se můžete těšit na příjemný večer, kdy zazní filmové hity i klasická hudba.

Účinkující

Zuzana Seibertová – soprán, Elin Špidlová – mezzosoprán, Bronislav Palowski – tenor, Milan Malinovský – basbaryton

Program

Klasická i filmová hudba, populární písně E. Morriconeho, H. Zimmera, Lady Gaga, Queen, ale také a cappella skladby na míru složené pro Bohemia Voice a Českou zem: Anežko Česká, Svatý Václave, aranžmá části Largo z Novosvětské symfonie A. Dvořáka a další

Bohemia Voice

Kvartet vznikl před 9 lety na podnět zpěvačky a herečky Elin Špidlové. V ustálené sestavě: soprán – Zuzana Seibertová, mezzosoprán – Elin Špidlová, tenor – Bronislav Palowski a basbaryton – Milan Malinovský, přichází kvartet každý rok s novou dramaturgií pro koncerty s filharmoniemi. Z těch nejčerstvějších zmiňme: Poctu Barbře Streisand & Elle Fitzgerald, Poctu broadwayským melodiím Leonarda Bernsteina, Program Hlasem srdce – písňové cykly A. Dvořáka, L. Janáčka, B. Martinů aj., kterými kvartet vyjadřuje svůj vztah ke kořenům a lásce k rodné zemi.

Písně v programech jsou zaranžovány Bohemia Voice na míru. Na aranžích se podílí především američtí aranžéři, z českých, kvartet spolupracuje především s Tomášem Illem a Michalem Workem. Na svém kontě má kvartet mnoho koncertů s českými a slovenskými filharmoniemi, nejdále vystoupili na turné po Indii.

Bohemia Voice

Pivovarská zahrada

Představte si kouzelný výhled na českokrumlovský zámek, svěží letní večer, zpovzdálí jemně šumí řeka a k tomu hraje jen pro vás hudba v podání světových hvězd. Pivovarská zahrada toto vše v období festivalu nabízí. Velký prostor plný zeleně a stromů přímo vybízí k nezapomenutelnému zážitku a bylo tomu tak i v historii. K rozkvětu této novoměstské zahrady došlo za vlády Viléma a Petra Voka z Rožmberka, pěstovaly se zde exotické rostliny, v sádkách se chovaly ryby a nechyběl ani zpěv ptáků z voliéry. A právě tato zahrada vám i v dnešní době nabízí neopakovatelnou atmosféru, kterou si budete pamatovat až do konce života.

Bohemia Voice

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Festival se koná za laskavé podpory