Úvod » Aktuality » Otevřeli jsme festivalový bar FESTI:BAR!

Otevřeli jsme festivalový bar FESTI:BAR!

Konečně jsme/jste se dočkali! Dlouhá léta jsme si přáli v Českém Krumlově mít prostor, ve kterém by se po koncertech mohli scházet návštěvníci koncertů s umělci, partnery a organizátory festivalu a společně tak "dožívat" příjemné chvíle z festivalových koncertů a představení. Takové místo jsme našli a moc se těšíme, jak se zde s Vámi budeme setkávat nejen po koncertech, ale i přes den na výtečné kávě. Přijměte pozvání do FESTI:BARu!

V Soukenické ulici, v centru Českého Krumlova, v nádherném historickém domě manželé Vyčítalovi ve spolupráci s námi, pořadateli Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, otevřeli velice zajímavý komplex 2 barů, 1 vinárny, 1 venkovní "pivní" zahrádky s pódiem a prostorem pro pořádání rautů a recepcí. Souhrnně tento komplex dostal jméno FESTI:BAR.

Vkusně laděný interiér je doplněn o černobílé fotografie významných umělců, kteří náš festival v jeho 20leté historii navštívili.

Výzdoba baru bude postupně doplňována artefakty, které nám umělci vystupující na festivalu věnují. Můžete zde najít např. taktovku dirigenta Daniela Raiskina a šátek houslového virtuóza Pavla Šporcla, které byly slavnostně odhaleny  starostou města Český Krumlov panem Daliborem Cardou a místostarostkou města paní Jitkou Zikmundovou při oficiálním otevření baru.

Této slavnosti se dále zúčastnili kromě organizátorů festivalu i jeho partneři a vážení spolupracovníci. Všichni jsme na vlastní kůži vyzkoušeli, jak příjemný prostor pro vzájemné setkávání FESTI:BAR nabízí. Přijďte se přesvědčit i Vy, každý den od 18 hodin až do pozdních nočních (ranních) hodin.

V nabídce baru najdete profesionálně připravené koktejly, výbornou kávu, vyběrová vína či točené pivo.

Pro naše klubové členy má festivalový bar připraveny slevy. Bronzový klubista získá 8 %, stříbrný 10 % a držitel zlaté klubové karty bude mít účet o 12 % levnější.

Adresa: Soukenická 36, telefony pro rezervace: 777 109 749, 774 866 955.

Sdílejte na sociálních sítích